Standa Cigánek, supervizor

15. 06. 2021 Kateřina Kopecká

Standa je náš velmi aktivní zaměstnanec už několik let a je krásným příkladem kariérního růstu v Comdatě. Už jako nováček ukazoval své schopnosti a dovednosti a hned v prvních měsících měl na tehdejším projektu mBank nejlepší výsledky. Se vznikem nového projektu se Standa přesunul na zákaznickou linku E.ON. Kariérní postup na sebe nenechal dlouho čekat a Standa se stal provozním operátorem. Práce na této pozici už je různorodější, měl na starosti motivaci týmu k lepším výsledkům, přípravu poradních snídaní nebo také zástup supervizora. Se vznikem Comdata PRO se otevřela nová příležitost na pozici supervizora Comdata PRO, po které se Standa vrhl bez váhání a výběrové řízení na tuto pozici vyhrál. 

Mimo pracovní posun Standa za svoji kariéru v Comdatě získal ocenění Comdata star (ocenění zaměstnance měsíce), stal se ambasadorem Comdata PRO a nejčerstvějším oceněním, je titul ZP Zaměstnanec Roku 2019, který si odnesl v červnu 2020.

Co tě motivuje k výkonům, které podáváš?

Hnacím motorem jsou pro mě spokojení lidé v týmu a dobrá nálada.

Co vidíš jako největší výhodu v práci pro C-PRO oproti Comdata Czech?

Největší výhodou práce v C-PRO vidím v tom, že mohu ukázat, že i lidé OZP a OZZ mají na trhu práce své místo a také jsou to benefity, které mi C-PRO nabízí. Příspěvek na dovolenou, masáže, mobilní tarif, který hradí firma a další.

Která aktivita společnosti Tě nejvíce oslovila v poslední době a proč?

V naší společnosti během roku probíhají různé aktivity. Buď charitativní, nebo naopak pro zpříjemnění dne zaměstnanců. To jsou pro mě vždy oblíbené záležitosti. Já sám se rád zapojuji do sbírkových akcí, které během roku pořádáme např. na Emil Open, na psí útulek apod.

Nicméně asi není překvapením, že mě nejvíce oslovil právě vznik C-PRO. Jelikož mám zkušenosti z oblasti zaměstnávání OZP a OZZ tak vím, že mohu své zkušenosti využít v praxi a jsem rád za to, co Comdata dělá.

Kde se vidíš za 5 let?

Jelikož jsem člověk, který má rád nové výzvy, určitě bych se chtěl v rámci naší společnosti posunout dále. Ale kde bych se nejraději za 5 let viděl? Na vlastním ostrově :-).

Kdyby ses měl popsat jako zvíře, jaké by to bylo a proč?

Přirovnat se ke zvířeti je pro mě těžké, ale jsem přátelský a rád objevuji nové věci, takže asi pes, protože ten je nejlepší přítel člověka.