Náš příběh

ComdataPRO - Náš příběh
Stanislav Cigánek

Supervizor

Standova cesta začala v Comdatě v roce 2018 na pozici telefonní operátor. Od začátku naší spolupráce se Standa velmi rychle rozvíjel a kariérně vzrostl až na aktuální pozici supervizora na projektech Comdata PRO. Nejen, že je Standa velmi úspěšný v pracovním prostředí, ale angažuje se také ve spoustě dobročinných aktivit v rámci společnosti i mimo ni. Díky svým zkušenostem a nadšení hnacím motorem a inspirací nejen pro svůj tým, ale pro také pro celou Comdatu.

Marek Drahonský

Konzultant

Marek je našim dlouholetým kolegou, který se díky svým výsledkům řadí k dlouhodobě těm nejlepším prodejcům. Marek se už ve svých osmnácti letech osamostatnil a kvůli vzdělání se přestěhoval do Brna. Tehdy u nás začal pracovat jako telefonní operátor a zároveň objevil vášeň pro paralympijský sport BOCCIA, kterému se věnuje už přes 10 let a má na svém kontě několik úspěchů. Jsme hrdí, že máme zaměstnance jako je on a že můžeme takové příběhy podporovat i nadále.

Zdeňka Kuldová

Konzultantka

Zdenička je pozitivní člověk sršící neskutečnou energií kolem sebe. Zároveň je příkladem, že věk je jen číslo, které nevypovídá nic o našich dovednostech, ladění a celkovém elánu. Všechna školení zvládla na výbornou a velmi rychle se z ní stala kvalitní, milá a empatická konzultantka, která vám zaručeně rozzáří den.

Standa Cigánek, supervizor 15. 06. 2021

Standa je náš velmi aktivní zaměstnanec už několik let a je krásným příkladem kariérního růstu v Comdatě. Už jako nováček ukazoval své schopnosti a dovednosti a hned v prvních měsících měl na tehdejším projektu mBank nejlepší výsledky. Se vznikem nového projektu se Standa přesunul na zákaznickou linku E.ON. Kariérní postup na sebe nenechal dlouho čekat a Standa se stal provozním operátorem. Práce na této pozici už je různorodější, měl na starosti motivaci týmu k lepším výsledkům, přípravu poradních snídaní nebo také zástup supervizora. Se vznikem Comdata PRO se otevřela nová příležitost na pozici supervizora Comdata PRO, po které se Standa vrhl bez váhání a výběrové řízení na tuto pozici vyhrál. 

Pokračovat >>
Iveta, telefonní operátorka 21. 06. 2021

Iveta v Comdata PRO pracuje skoro rok. Velice si cení pracovních podmínek jako je volitelná pracovní doba, fajn kolektiv a práce, kterou si nenosí domů. Naučila se u nás skvěle komunikovat a podařilo se jí odbourat řadu bariér. V osobním i pracovním životě umí lépe reagovat a nepříjemné situace řeší s větším nadhledem. To připisuje právě práci v zákaznickém centru. Její postižení jí naštěstí dovoluje pracovat. Iveta měla v mládí těžkou autonehodu, při které přišla o ruku a částečnou pohyblivost druhé ruky. S postižením se postupně vyrovnala, ale musela se toho spoustu naučit, aby byla samostatná.

 

Pokračovat >>
Víťa, telefonní operátor 21. 06. 2021

Díky novému nadnárodnímu klientovi se nám otevřela řada nových pozic právě i pro Comdata PRO. Jedním z nových kolegů je Víťa Kadlec, kterému jednoho dne jízda na motorce otočila život vzhůru nohama. Víťa byl po autoněhodě upoután na invalidní vozík a vhozen do nového způsobu života. Jsme rádi, že v této nové životní cestě, která není jednoduchá můžeme stát Víťovi po boku.

Pokračovat >>

Pod křídly Comdata Czech

Comdata je přední inovativní globální poskytovatel služeb v oblasti zákaznických interakcí a řízení procesů.

Nabízíme celou řadu služeb, od outsourcingu zákaznického servisu a procesů až po poradenství v oblasti zákaznické zkušenosti. Díky chytré kombinaci lidí, procesů a technologií jsme vybudovali široké portfolio služeb. Společnost Comdata celosvětově obsluhuje více než 670 klientů, včetně některých z největších jmen v oblasti telekomunikací, energetiky, bankovnictví, průmyslu, maloobchodu a elektronického obchodování.

Ivana Smejkalová

Director Comdata PRO

Ivana je šéfkou Comdata PRO, má na starosti fungování a prezentaci společnosti, komunikaci se zaměstnanci a spolupráci s organizacemi.

Ivana Smejkalová a Jan Nedělník

Jan Nedělník

CEO Comdata Czech

Honza je kapitán naší mateřské lodi Comdata Czech a zároveň člověk, kterému je podpora sociální odpovědnosti firem velmi blízká.

Více o Comdata Czech

Proč jsme vznikli?

Proč jsme vznikli?

Kdo jiný než velké společnosti by měly být hnacím motorem ke společenským změnám.

Kdo jiný by měl ovlivňovat pracovní trh a být hybnou sílou v rámci podpory vstupu znevýhodněných skupin na trh práce.

Velká společnost dělá velké věci!

Společnost Comdata Czech je jedním z největších zaměstnavatelů na českém trhu. Ve svých řadách má více než tisíc zaměstnanců.

A ve svých řadách má mimo jiné i partu lidí se silnými sociálními hodnotami. Našim cílem je pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují.

Víme, jak moc je práce důležitá pro každého z nás. A tak vznikla v červenci roku 2019 společnost Comdata PRO, která se specializuje na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením a zdravotním znevýhodněním. Vznikla PRO život, PRO lepší práci, PRO pomoc a PRO inspiraci.

Cíle udržitelného rozvoje

Podporujeme 8. cíl SDGS
- důstojnou práci a ekonomický růst

Více informací na stránkách OSN
Důstojná práce a ekonomický růst