Děje se v Comdata PRO

Víťa, telefonní operátor

21. 06. 2021 Kateřina Kopecká

Díky novému nadnárodnímu klientovi se nám otevřela řada nových pozic právě i pro Comdata PRO. Jedním z nových kolegů je Víťa Kadlec, kterému jednoho dne jízda na motorce otočila život vzhůru nohama. Víťa byl po autoněhodě upoután na invalidní vozík a vhozen do nového způsobu života. Jsme rádi, že v této nové životní cestě, která není jednoduchá můžeme stát Víťovi po boku.

Pokračovat

Iveta, telefonní operátorka

21. 06. 2021 Kateřina Kopecká

Iveta v Comdata PRO pracuje skoro rok. Velice si cení pracovních podmínek jako je volitelná pracovní doba, fajn kolektiv a práce, kterou si nenosí domů. Naučila se u nás skvěle komunikovat a podařilo se jí odbourat řadu bariér. V osobním i pracovním životě umí lépe reagovat a nepříjemné situace řeší s větším nadhledem. To připisuje právě práci v zákaznickém centru. Její postižení jí naštěstí dovoluje pracovat. Iveta měla v mládí těžkou autonehodu, při které přišla o ruku a částečnou pohyblivost druhé ruky. S postižením se postupně vyrovnala, ale musela se toho spoustu naučit, aby byla samostatná.

 

Pokračovat

Standa Cigánek, supervizor

15. 06. 2021 Kateřina Kopecká

Standa je náš velmi aktivní zaměstnanec už několik let a je krásným příkladem kariérního růstu v Comdatě. Už jako nováček ukazoval své schopnosti a dovednosti a hned v prvních měsících měl na tehdejším projektu mBank nejlepší výsledky. Se vznikem nového projektu se Standa přesunul na zákaznickou linku E.ON. Kariérní postup na sebe nenechal dlouho čekat a Standa se stal provozním operátorem. Práce na této pozici už je různorodější, měl na starosti motivaci týmu k lepším výsledkům, přípravu poradních snídaní nebo také zástup supervizora. Se vznikem Comdata PRO se otevřela nová příležitost na pozici supervizora Comdata PRO, po které se Standa vrhl bez váhání a výběrové řízení na tuto pozici vyhrál. 

Pokračovat